Лотерея від УНФ на користь ЗСУ

Український невидимий фронт (кібер армія Львова, заснована інтернет-маркетологами) запрошує прийняти участь у благодійній лотереї. Всі зібрані кошти підуть на купівлю автівки та наметів (або інших речей по запиту 🇺🇦 військових) для передової.

💸Вартість квитка 100 грн.

Кожен може купити будь-яку кількість квитків. Чим більше квитків купуєте – тим більше шансів виграти у вас і тим більше ми зможемо придбати для наших Захисників.

В різні дні будуть розігруватись різні призи. Серед лотів будуть корисні послуги для бізнесу, військові артефакти та просто круті речі.

На нашій Фейсбук сторінці заходу будуть публікуватись відео розіграшів, щоб все було прозоро. Також тут публікуватимемо лоти та інформацію про дати розіграшів.

🗒️ЯК ПРИДБАТИ КВИТОК?

1. Щоб придбати квиток, потрібно скинути від 100 грн на ось цю Монобанку.

2. Далі слід скинути скрін оплати нам в особисті повідомлення

3. Після отримання скріна, найближчим часом, вам нададуть номерок та ви запишитесь на розіграш бажаного лоту. Повний список лотів буде 31 серпня.

До цього часу ви можете вже купляти квитки, отримувати унікальні номерки, а вже 31 оберете лоти, які вас цікавлять.

⚠️ Якщо людина не сикне скрін, то номерок для участі в лотереї їй не нададуть. Тобто це буде рахуватись добровільним благодійним донатом.

✅КОЛИ ПОЧАТОК РОЗІГРАШІВ?

31 серпня буде оголошений повний список призів. Наразі ми продовжуємо їх збирати.

Почнемо розігрувати призи 1 вересня. Наприклад, 1 вересня ми розіграємо розробку логотипу та різні онлайн послуги для бізнесу від провідних експертів ринку. Тому, ті, кого цікавлять лоти для бізнесу, можете вже записуватись на 1 вересня.

ЯК ВИ ЩЕ МОЖЕТЕ НАМ ДОПОМОГТИ? До 31 серпня ми збираємо лоти від партнерів та просто бажаючих допомогти. Якщо у вас є щось цікаве, що ви можете нам запропонувати, будемо вдячні!